Avatar uživatele
Adelajzna

Jak se mám zbavit stydlivosti?

Mám 18ti letého kluka, a jsme do sebe zamilovaní. Jenomže se se mnou jednou málem rozešel kvuli tomu, že jsme se vůbec nevídali.Kvůli mě! Hrozně se stydím chodit se svým klukem ven, ale přitom bych chtěla moc být s ním. Prosím, co mám dělat? Jak se mám překonat stresu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3396 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Ale za co se stydíš ? Za svého přítele ? Za to, že spolu chodíte ? Že se máte rádi ? Užívej si zamilovanosti, lásky. Co by za to jiná dívka dala, kdyby měla přítele, který ji má rád. Ještě na to ráda budeš později vzpomínat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pan Čenda

Hezký podvečer,

Nejsem sice psycholog ale pokusím se vám touto cestou pomoct. Takže váš problém je tzv. psychický blok. Ve vašem případě se nedomnívám, že by jste se styděla za vzhled vašeho partnera. Jedná se o problém, jak říkáte stydlivost. A tu překonáte jen sama tím, že se rozhodnete změnit. Musíte se stát sama sebou a brát věci takové jaké jsou. Přeji mnoho úspěchu a dobrého vystupování na veřejnosti. Vztah je Dar za který se lidé nestydí !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
střevo

Taky bych se styděl, chodit na veřejnosti s ženskou. Vostatní by si mohli totiž myslet, že bych s ní moch dělat sex, fuj tajbl !!! 😉
To děláš dobře, že seš slušná;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Máš kluka, jsi do něj zamilovaná – a nechodíš s ním ven???
Tak tomu fakt nerozumím.

Prostě s ním ven běž, je to normální, dělají to všichni/všechny – tak co?
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek