Jak se mám zbavit pocitu když sem jediná ze třídy panna?Stydím se za to.

Ahoj jsem jediná ze třídy panna a stydím se za to cítím se odstrčená a mám pocit,že nikam nepatřím lhát se mi nechce a říkat,že jsem měla styk s klukem je to hnus.Nevím jestli to nemá co dělat s mojí postavou a krásou i když vím,že nejsem modelka ale mě to vadí jak se cítím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je několik možností - od nejobtížnější po nejjednodušší::
1) být na to hrdá
2) rozšířit dezinformaci
3) najít si kluka
Doplňuji:
Mimochodem - jsem pevně přesvědčený, že většina tvých spolužaček používá variantu 2)

Další odpovědi:

Zlatý

Měla by jsi změnit úhel pohledu. Já osobně na tom nevidím nic špatného a jestli se o tom nechceš bavit, abys ses nemusela přiznat ani lhát, tak se tématu vyhni, něčím to zamluv, změň téma. I v dnešní době je spousta žen, které čekají až po svatbě, ty samozřejmě ta dlouho čekat nemusíš.....
Mně přijde, že si z toho děláš komplex sama.

Stříbrný

co ty víš jestli ti lžou nebo ne.tak jim zalži také. Je jen jediný způsob jak se to dá zjistit a to předpokládám asi dělat nebudete.

Pokročilý

Tak to se cítíš špatně úplně zbytečně. Aby ty tvoje spolužačky jednou nedopadly jako jedna moje kamarádka. Ve 22 letech se stydí, že už "stihla" 12 partnerů.

Takže teď se možná (a zbytečně) cítíš špatně, ale aby se jim to nevrátilo. Ono stejně není kam pospíchat. A to říkám jako 30-tiletý chlap.

Ahoj, absolutně nechápu za co se stydíš, na to buď naopak hrdá! Na rozdíl od žen, které přitahují více zkušení muži, či nějaký "casanova", tak u mužů je to naopak, pro ně má největší hodnotu panna, tím spíše pokud jim jde o lásku. Není kam spěchat!
A když se ti například stane, že nějakého kluka odradí to, že jsi panna, tak je to tím, že mu šlo jen o sex, ale nechtěl ti ublížit, pokud je tedy solidní.
Jen tak pro zajímavost, před pár lety nějaká studentka z USA chtěla vydražit své panenství a nabídky se vyšplhaly na několik milionů dolarů. Samozřejmě tohle se nedá přepočítávat na peníze, chci tím jen říct, že panenství má u mužů velkou hodnotu.

Bronzový

jsi hloupa.ja na to byla pysna,a to i ve svych sedmnacti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.