merinmonro

JAK SE MAM ZACHOVAT K PŘITELI,KTERY MI ŘEKL ,ŽE BUDE DĚLAT SVEDKA MEMU BYVALEMU PŘÍTELI????HROZNE MĚ TO MRZÍ..

Nejlepší odpověď
iceT

Nevidim v tom nic katastroficke­ho,proc taky?
Pokud jsou to dobri kamaradi…

Další odpovědi
Miroslavst

Úplně normálně. Na tom není nic špatného. mimochodem, ty jsi ta, která již není s bývalým a ne on.
A ještě jedna poznámka:
On třeba nebyl pozván jako host, proč taky. Tak jde za svědka. Chce mít stoprocentní jistotu, že si vezme tu jinou a ty zůstaneš jeho.

Bumbes

Zkus jít dělat svědkyni přítelkyni svého bývalého přítele, možná z toho vznikne zajímavá situace…

anonym

neviděla bych v tom tragédii,přešla bych to,ještě hodněkrát se stane že uděláte něco co se vám nebo příteli líbit nebude,zvlášt muži mají snad patent jak naštvat ženu

BIGFOOT

NESOUHLASÍM,NOR­MÁLNÍ TO NENÍ.ZEPTEJTE SE HO CO TÍM HERNAJZ SLEDUJE A UVIDÍTE.není mě jasný jestli je to ten pravej pro vás.

Zdroj: BIGFOOT

Michal

S úsměvem.

Tata

Vůbec to neřeš. Ale pokud si myslíš že každý kdo nemá stejný názor jako ty, je proti tobě, tak to pozor, mohl by to být jeden z posledních tvých přátel.