Jak se mám zachovat k dospělému synovi, který fetuje? Nepracuje a bydlí na ubytovně s bezdomovci.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

no nenaděláte nic... :-( jen ho nechte at si sáhne až na samé dno....at se vykoupe ve vlastních sračkách co si navařil a at si to vyžere až do dna....jedině on s tím může něco udělat a když nechce tak je to jeho věc.... dležité je ale,aby pořád věděl že se může k Vám kdykoli vrátit požádat o pomoc...... věřte mi,že jednou ten den přijde.... mám to za sebou.... tady u fetáku se potvrzuje rčení,že jednou prožitý je víc než tisíckrát slyšený.... a už se netrapte.... :-)

Další odpovědi:

Zlatý

On si vybral jak bude žít -je to smutné to vidět ,ale nic nenaděláte, protože on je přesvědčen že to dělá dobře.Až se mu v hlavě rozsvítí /snad/ tak přijde na to jak žil.Myslím ,že ani kdybyste ho zmlátili- nepomůže to.

Bronzový

V tomto případě se doporučuje:
1) říct synovi, že když bude mít hlad, ať přijde
2) říct synovi, že když bude chtít vyprat prádlo, ať přijde
3) říct synovi, že přespat v bytě nemůže, protože by vás vykradl
4) říct synovi, že jej odhlašujete z trvalého bydlitě
5) říct synovi, že měníte zámky ve dveřích
6) říct synovi, že jej stále milujete a když bude chtít pomoct (kromě peněz), ať přijde.

Bronzový

UŽ NIC , JE DOST POZDĚ !!!!
Začít vážená u sebe. mirlin

Zlatý

http://www.drogovaporadna.cz/

I když už zde jsou dobré odpovědi, tak na uvedeném odkazu můžete položit stejnou otázku odborníkům.

Zlatý

Na Tvůj dotaz je těžká odpověď. Být to můj problém,tak ho zmlátím,ale jinak si myslím,že s tím nic nenaděláš!

Bronzový

Jestli se dostal do takové fáze, že mu je vše jedno a na ničem mu nezáleží a o vás nejeví zájem - nenaděláte nic!
Zvolil si tenhle způsob života a z tohohle dna se těžko odráží, to tady spíš přistanou Marťani!!!!
A pokud se SÁM nerozhodne léčit a něco se sebou dělat, je to jen a jen jeho problém.
Je mi vás líto, ale fakt se netrapte!

Vemte si dva mesice volno a zavrete se s nim na chalupe. Nechte ho projit abstakama a celou dobu do nej hustete, ze to spolecne musite zvladnout a vyhrozujte mu jeho moznym ufetovanim. Ukazujte mu jine krasy zivota a trapte ho tak dlouho, nez se jednou rano neprobudi strizlivej. A pak hlidat a pri sebemensim fetu znova. To je ta nejvetsi laska, kterou mu v beznadejnem pripade muzete dat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.