Avatar uživatele
výr

Jak se mám zachovat k dospělému synovi, který fetuje? Nepracuje a bydlí na ubytovně s bezdomovci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, Pavluška před 4881 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
smutnydrak

no nenaděláte nic… ☹ jen ho nechte at si sáhne až na samé dno…at se vykoupe ve vlastních sračkách co si navařil a at si to vyžere až do dna…jedině on s tím může něco udělat a když nechce tak je to jeho věc… dležité je ale,aby pořád věděl že se může k Vám kdykoli vrátit požádat o pomoc...... věřte mi,že jednou ten den přijde… mám to za sebou… tady u fetáku se potvrzuje rčení,že jednou prožitý je víc než tisíckrát slyšený… a už se netrapte… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

On si vybral jak bude žít -je to smutné to vidět ,ale nic nenaděláte, protože on je přesvědčen že to dělá dobře.Až se mu v hlavě rozsvítí /snad/ tak přijde na to jak žil.Myslím ,že ani kdybyste ho zmlátili- nepomůže to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atriplex

V tomto případě se doporučuje:

  1. říct synovi, že když bude mít hlad, ať přijde
  2. říct synovi, že když bude chtít vyprat prádlo, ať přijde
  3. říct synovi, že přespat v bytě nemůže, protože by vás vykradl
  4. říct synovi, že jej odhlašujete z trvalého bydlitě
  5. říct synovi, že měníte zámky ve dveřích
  6. říct synovi, že jej stále milujete a když bude chtít pomoct (kromě peněz), ať přijde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mirlin

UŽ NIC , JE DOST POZDĚ !!!!
Začít vážená u sebe. mirlin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

http://www.dro­govaporadna.cz/

I když už zde jsou dobré odpovědi, tak na uvedeném odkazu můžete položit stejnou otázku odborníkům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na Tvůj dotaz je těžká odpověď. Být to můj problém,tak ho zmlátím,ale jinak si myslím,že s tím nic nenaděláš!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Jestli se dostal do takové fáze, že mu je vše jedno a na ničem mu nezáleží a o vás nejeví zájem – nenaděláte nic!
Zvolil si tenhle způsob života a z tohohle dna se těžko odráží, to tady spíš přistanou Marťani!!!!
A pokud se SÁM nerozhodne léčit a něco se sebou dělat, je to jen a jen jeho problém.
Je mi vás líto, ale fakt se netrapte!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
solo

Vemte si dva mesice volno a zavrete se s nim na chalupe. Nechte ho projit abstakama a celou dobu do nej hustete, ze to spolecne musite zvladnout a vyhrozujte mu jeho moznym ufetovanim. Ukazujte mu jine krasy zivota a trapte ho tak dlouho, nez se jednou rano neprobudi strizlivej. A pak hlidat a pri sebemensim fetu znova. To je ta nejvetsi laska, kterou mu v beznadejnem pripade muzete dat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek