Jak se mám zachovat?

Když mi někdo,skoro stejně starý jako jsem já,uráží za zády mou rodinu?Přetrpěl bych to,ale když se na mě ptá mého kamaráda a říká to i jemu...Prostě mi to nedokáže říct do očí,že s námi má problém...je to prostě zbabělec,nevím jak se mám zachovat,trápí mě svědomí že jsem se nijak nezastal...Mám si na něj někde počkat a regulérně ho proplesknout?Nechci zde zmiňovat podrobnosti na co naráží,ale opravdu to není to nic slušného...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ptáš se, jak se máš zachovat? Jako chlap. Chlapské není starat se o drby. Pokud něco namluvil kamarádovi, tak seber kamaráda a běžte za tím "zpravodajcem". Chtěj po něm vědět z očí do očí, co má s tebou za problém. Pokud se ti to nebude líbit nebo pokud nebude schopný ti odpovědět, tak ho klidně propleskni a klidně se s ním "za čest rodiny" poper.(brát doslova to nemusíš)
Nevím kolik máš roků, ale řekla bych, že moc ne. Nebylo by dospělejší se povznést nad nějaké hloupé drby i zaručené informace "kamaráda" a uzavřít to tím, že chudák je jenom chudák a chudákem zůstane?
Když tohle párkrát utrousíš na adresu toho provinilce, tak bude mít z ostudy kabát on.

Další odpovědi:

Zlatý

no a zase kdyby o vás nemluvil, tak by nezáviděl a to je taky nuda ..já bych jel po jeho mámě! Extrémně, až do aktu ..takhle z něj naděláš regulérní karboše, až to praskne ,)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.