Sirifan

Jak se mám zachovat?

Ahoj mám dívku s kterou jsem začal chodit byli jsme spolu jednou venku a od té doby se vždycky jen potkáme pozdravíme (já jsem většinou s partou kamarádů tak nechci odcházet – protože je mi to nepříjemné moji kamarádí by hned něco začali pokřikovat) ona se na mě krásně usměje a to je konec. Když jsme spolu byli venku krásně jsme si pokecali ale nedali si ani pusu. Co mám teď dělat mám to brát jako ukončené když se semnou nechce bavit nenapíše mi. nebo se třeba jen stydí a mám něco udělat já?

Odpovědi
vivatisCZ

Možná je to právě tím, že většinu času trávíš u kamarádů v partě a ona si pak přijde odstrčená. Každopádně si myslím, že by si rozhodně neměl otálet, seš přeci chlap tak bys měl udělat první krok ty a né čekat až tě holka začne bavit.