aramah

Jak se mám vyrovnat?

Stratila jsem kabelku, asi po třech hodinách jsem si všimla že ji nemám, jela jsem okamžitě zpět ,a co myslíte ?byla tam! jak se revanžovat? abych neurazila..
Doplňuji:
V obchoďáku.

Nejlepší odpověď
kropitko

Také záleží na tom,co jste v té kabelce měla?? Jestli jen nějaké serepetičky,nebo peníze,nebo doklady?? Podle toho by jste se měla rozhodnout o odměně.

Další odpovědi
annas

Aramah, záleží na okolnostech, na tom, zda kabelka zůstala na místě, nebo ji našel zákazník a dal prodavačce, případně ji našla sama prodavačka. Přichází zřejmě v úvahu poslední případ.
Musíte posoudit sama. Já bych jí jako poděkování dala kvalitní čokoládu.

led

na Slovensku na to platí zákon 10% z nájdenej hodnoty