Pažout

Jak se mam udrzet ve spolecnosti svych kamaradu?

Nasi stavi dum a nemame moc penez takze nosim obnosene veci
Kdyz kolem sebe vidim kamarady v krasnem znackovem obleceni je mi z toho do breku
poradte jak se mam udrzet mezi tema „bohatyma“

Odpovědi
baghira

Já značkové věci úmyslně a programově bojkotuju. V žádném případě nemám v úmyslu platit za cokoliv několikanásobně vyšší ceny jen kvůli logu, potažmo řadit se kvůli správnému logu do správného stáda. Což ale neznamená, že bych se oblékal ošuntěle nebo nekvalitně.

venkovan

Tady každá rada drahá. Tuhle jsem prožil jako dítě, jako rodič a vlastně stále je potřeba si rozmyslet co je pro život důležité a co je komedie.
Je jen otázka, zda skutečně to značkové zboží je to pravé co je třeba si přát. Je taky otázkou, zda mezi bohatými pobývat – jejich hodnoty jsou zpravidla jinde. Nicméně já bych se na oblečení vykašli. myslím, že problém bude víc v tví touze se jim vyrovnat, než v tom, že by se ti doslova za oblečení posmívali. Pokud ano – jsou to hlupáci.