Jak se mám toho prevíta v PC zbavit?

Instaloval jsem Adobe reader a k němu se připojil antivir McAfee Security Scan Plus a nejde odstranit. Píše mi to: chyba při spouštění instalátoru.

Díky za radu, která pomůže k odstranění.

Tak jsem si poradil. Provedl jsem obnovení systému a je to pryč.

Nejlepší odpověď
iceT

zkus odinstalovat pomocí programu Revo uninstaller, který ovšem musíš nainstalovat.

Další odpovědi
cochee

Propříště: zkus ten nechtěný soft nainstalovat ještě jednou, třeba už to pak půjde odinstalovat.

quentos

Přes Start > Ovládací panely > „Přidat nebo odebrat programy“ to nejde? To by mělo být nejspolehlivější.

annas

Taky se mně to stalo, nemohla jsem se přidaného programu zbavit.

Asi před půl rokem jsem si s něčím stáhla hry a ruský Seznam. Hrůza, odinstalováné pomohlo na chvíli, stále se v Google programy objevovaly.

Pozvala jsem technika, pomohlo odinstalovat Google a znova nainstalova původní verzi.

Teď hlídám, zda není něco zatržené.

anonym

quentos, taky jsem to zkoušel a odpovědělo mi to co jsem napsal: chyba…

anonym

Adobe jsem odinstaloval, ale ten prevít nejde!

Kepler

No, není to rada, ale prevence. Já nestahuju programy z takových webů, jako je Slunečnice a některých dalších, vždycky je k tomu něco přibalené. Používám můjsoubor a tam je to vždycky čisté. Není tam sice tak široká nabídka, ale zatím jsem tam vždycky našel, co jsem potřeboval.

Hykam

Akorát McAfee stáhneš z oficielních stránek Adobe, pokud jen klikáš. Pokud nechceš McAfee instalovat, musíš zrušit zatržítko, což většina neudělá.

anonym

Hykan, ano, stahoval jsem to jak píšeš, ale ten Mc… jsem si asi nevšiml.

anonym

Kepler, zkusil jsem tvoji prevenci, stáhl Adobe, funguje a tobě patří dík. 🙂

Kepler

Když umím, tak vždycky rád poradím.