Jak se mám stýkat se svým tátou, když mu to jeho manželka nedovolí???

Můj táta se rozvedl s mou mámou a jeho současná žena mu nechce dovolit, aby se se mnou stýkal...
Jeho žena je tak moc neústupná a má tolik keců o spravedlnosti, ale sama není zrovna andílek...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Byla by tu ještě jedna možnost, ale dá se říct, že docela drastická. Zajdi na obecní úřad a tam na sociální odbor-odbor péče o mládež a tam je požádej o to, aby ženě tvého táty domluvili. Pokud by se nepodařilo, mohou i oni podat návrh k soudu (v zájmu dítěte) a ten by rozhodl, že žena tvého otce nesmí bránit ve styku s tebou.
Nejdřív to ale zkus probrat s táto až se s ním uvidíš, aby nebyl naštvaný, že něco děláš bez jeho vědomí.

Další odpovědi:

Zlatý

V tomto případě to přeci není vůbec o žádný návštěvě sociálky (jak radí Miroslavst), ale jednoznačně o VŮLI vašeho otce se s vámi stýkat či nikoli...

...buď táta chce nebo nechce, ostatní argumenty jsou jen ZÁSTUPNÝMI důvody.

Bronzový

ahoj,to je moc smutné,ale pokud Tě táta chce vidět,tak mu v tom přece nemůže jeho současná žena bránit.TY jsi jeho syn a ona tomu nesmí bránit.

jestli má tatka dost vlastního rozumu,tak ji v takovéhle věci rozhodně neposlechne,ona na to nemá právo.měl bys mu to říct!ps:já bych si z takovou pipinou teda poradila:))

Bronzový

Tvůj otec je dospělý a svéprávný a jeho nová partnerka mu nemůže zakazovat aby se s tebou
stýkal.Záleží jen na něm jak se rozhodne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.