Jak se mam stát slavnou?

stras ne moc bych se chtela stat slavnou spevackou nebo modelkou

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Existují agentury, ale ty si účtují nemalé peníze. Pokud chceš být slavnou, tak na tom musíš hodně makat. Sportovat, zdokonalovat se, mít soukromou učitělku zpěvu atd. atd.

Neměla by jsi se spíš chtít stát šťastnou?

Další odpovědi
Zuzik

No tak jestli máš hezký hlas tak se nahraj jak zpíváš nějaké písničky a dej to na youtube. Pak si tě někdo všimne, nějaká hvězda a ujme se tě. Atak se můžeš stát slavnou

Michal

Pokud máš talent,tak dřít,cvičit a zase dřít.Konkunrece je velká.

cinda

Tak pošli fotky kočo, uvidíme co se dá dělat