Avatar uživatele
Silvershine

Jak se mam stát pokročilým ?

Jak se mám stát pokročilým, když moje odpovědi, ač odpovídám podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, téměř nikdo neohodnotí jako užitečné a moje otázky jako zajímavé.Jsem tu od té doby, kdy lze získat body jen tímto způsobem, k čemu mi je, že odpovím na dejme tomu 20 otázek, když za to nemám ani bod, myslím si že je na čase s tím něco dělat!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5105 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

treba byť hlavne trpezlivý a ešte raz trpezlivý. Nevzdávať sa! Hlavné je, že odpovedáte a dobre odpovedáte. To je cieľom tejto stránky. /aspoň si myslím/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Vitejte na stránkách Odpovědí.

Pravda je, že začátky musí být teď mnohem těžší než před reformou bodového systému.

Lidé Vás tak dobře neznají a proto nedostáváte narozdíl od mnoha ostatních senior uživatelů body ovlivněné kamarádstvím.

Snažte se proto být nenucený, psát jen odpovědi, které mají smysl (opak rozčiluje, např. když opíšete předchozí odpověď), odpovídejte nejlépe z vlastní zkušenosti a vlastnímy slovy (ctrl+c & ctrl+v nedělá dobrý dojem, a jde to poznat).

A hlavně, nic si z bodování nedělejte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Odpovídej určitě si tě někdo všimne.
Hlavně to nedělej jako GagstaHelper, který odpovídá na otázku cízí odpovědí a tváří se jako by nic.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek