Avatar uživatele
Gerda

Jak se mám stát hollywoodskou hvězdou?

Co mám udělat pro to, abych se stala hollywoodskou herečkou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Tak to je bohužel velmi těžké. V posledních letech se v amerických filmech objevuje tak nejspíše Karel Roden, a to je opravdu herecký talent. ☹

Zdroj: http://zena.cen­trum.cz/clanek­.phtml?old_ur­l=zena/atlas/2003/9/­3/clanky/cesi-v-hollywoodu-hollywood-v-cechach/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Na to jsou potřebné nohy!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kacka2003

Zvedni se od počítače, nevím kolik ti je, ale „opusť“ svojí práci, přihlaš se do všech divadelních „kroužků“, které jsou, najdi si nějaký casting do české televize, vyhraj ten casting, zahraj tu roli, aby tě chtěli ostatní, staň se nejlepší českou herečkou, najdi si nějaký casting do zahraničního filmu, nauč se němčinu a angličtinu, a když budeš mít za sebou tak padesát filmů, tak jednou..možná ti zavolá někdo z hollywoodu, že ti chce dát nějakou úplně malilinkatou roli, zahraj jí co nejlíp, aby tě chtěli další režiséři a možná..jednou­..velmi nepravděpodobně budeš nejžádanější herečkou a potom nezapomeň na to, kdo ti dal tuhle skvělou roli a že jsi její nevětší dlužnice a pošli jí..já myslím, že dvě miliardy budou stačit.. xD

Všimli jste si, že jsem to celé napsala v jedné větě ??

Upravil/a: kacka2003

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Napadlo mě – narodit se znovu, nejlíp přímo v Hollywoodu a jako dcera nějakého producenta, nebo aspoň režiséra. To by se to potom stávalo hh…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jeď za louži a vem si dost chechtáků sebou,pak to přijde samo,To mi věř!
Pak dej vědět,já ti pak ty prašule přepočítám.
OK?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Monzenk

hlavně správně odveď daně Jugare ;)

před 3224 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek