Lucule13

jak se mám starat o těhotnou samičku králíka ?

Nejlepší odpověď
anonym

Vubec nijak . Ona se o vse postata sama. -iv-

Další odpovědi
Lindra

Ona se o sebe postará ,ale moc jí netahej a nemačkej jí na příško.

pokazdejinak

maximálně sem připíšu – nechat v klidu, aby se mohla o sebe starat sama – prostě nerušit, nestresovat, netahat, dobře krmit… a až bude mít mladý, nerozhrnovat hnízdo (!), je třeba počkat dokud nevylezou mláďata sama

karolka<3

To budou její první? Podle toho, že se ptáš, tak asi ano. Takže, moc se netěš, protože většinou to dopadá tak, že se samička o králíčátka z PRVNÍHO VRHU nestará, další vrhy už ano. Na začátku neví, co a jak, takže si jich nevšímá, dokonce na ně může i dupat a sama je zahubí. Kdyžtak na ní nebuď naštvaná, nemůže za to. Jinak nech ji hezky v klidu, ať odpočívá. Hlavně nemačkej bříško, nikde ji netahej.
Ale přeju hodně štěstí, třeba to dobře dopadne :)

kamila44444

starejte se o ni,jak jste se starala když nebyla těhotná.Jen ji čistěte prostředí,dávejte žrádlo,pití atd.O ostatní(krá­líčky) se postará sama

aiv

ano, taky jsem si v králíkárně všimla, že se o první vrh nestará, ale já to dělala tak, že prostě když je zavrhla, starala jsem se já a vypiplala jsem je ke kráse. nebo třeba se nestarala jen o toho maličkého, tak jsem si ho vzala a vypilplala vypapala posatrala a byl nádherný a velký samec na světě.
prostě ji nech odpočívat.