Pokročilý

jak se mám starat o těhotnou samičku králíka ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Vubec nijak . Ona se o vse postata sama. -iv-

Další odpovědi:

Pokročilý

Ona se o sebe postará ,ale moc jí netahej a nemačkej jí na příško.

Bronzový

maximálně sem připíšu - nechat v klidu, aby se mohla o sebe starat sama - prostě nerušit, nestresovat, netahat, dobře krmit... a až bude mít mladý, nerozhrnovat hnízdo (!), je třeba počkat dokud nevylezou mláďata sama

To budou její první? Podle toho, že se ptáš, tak asi ano. Takže, moc se netěš, protože většinou to dopadá tak, že se samička o králíčátka z PRVNÍHO VRHU nestará, další vrhy už ano. Na začátku neví, co a jak, takže si jich nevšímá, dokonce na ně může i dupat a sama je zahubí. Kdyžtak na ní nebuď naštvaná, nemůže za to. Jinak nech ji hezky v klidu, ať odpočívá. Hlavně nemačkej bříško, nikde ji netahej.
Ale přeju hodně štěstí, třeba to dobře dopadne :)

Pokročilý

starejte se o ni,jak jste se starala když nebyla těhotná.Jen ji čistěte prostředí,dávejte žrádlo,pití atd.O ostatní(králíčky) se postará sama

ano, taky jsem si v králíkárně všimla, že se o první vrh nestará, ale já to dělala tak, že prostě když je zavrhla, starala jsem se já a vypiplala jsem je ke kráse. nebo třeba se nestarala jen o toho maličkého, tak jsem si ho vzala a vypilplala vypapala posatrala a byl nádherný a velký samec na světě.
prostě ji nech odpočívat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.