ivera45

Jak se mám s vámi rozloučit po dobu mé dovolené?Přemyšlela jsem ,že vám všem taky popřeji krásnou dovolenou.

Budu se opět na všechny těšit

Nejlepší odpověď
1popelka1

Taky se přídávám k přáním příjemně prožité dovolené se samými krásnými zážitky a vzpomínkami.

Další odpovědi
anonym

Krasnou dovcu,stastny navrat!

Jahoda

Užijte si dovolenou a zase se nám tu ve zdraví vraťe 🙂 Mějte se fajn ;o)

aramah

Přeji klidnou cestu,hezkou dovču, šťastný návrat.

Bumbes

Pěknou dovolenou a bacha na úpal, tohle slunce to umí.

panenka

Přeji ti IVERO at si svou dovolenou pěkně užiješ at se nám vrátíš v pořádku a už ted se na tebe moc těšíme až tě tu zase budem mít.

zdeny

Hlavně se nám sem v pořádku vrať a přeji chladnější počasí než je teď tady u nás !!!!!!!

oskar

Počasí máte super tak si to užijte a vraťte se ve zdraví a jestli cestujete autem tak jeďte opatrně.

fira

Tak takovéhle přání se čte málokdy.Za sebe ti děkuji a přeji aby se ti ta dovolená vydařila podle tvého přání.Šťastnou­ cestu!

Vicki

Přeji dovču podle Vašich představ.