Nanami

Jak se mám s někým seznámit?

Dobrý den zítra půjdu do ,,městského" koužku kreslení a nikoho tam neznám… prý i budeme jezdit na různé výstavy a tak a já nechci být sama :D nevíte jak se mám s někým seznámit? (samozřejmě tam budou holky okolo mého věku :D).
+docela se bojím že tam celý rok budu sama protože já sem stydlivá, (trochu) nekomunikativní osoba :/

Nejlepší odpověď
Rocker

Neboj se,v kroužku máš na najití kamarádek velkou šanci,protože tam budete mít všichni stejného koníčka,takže se nejdříve s někým začneš bavit o kreslení a potom postupně i o dalších věcech.