Hokikoki7

Jak se mam rict holce ze s ni chci chodit a co ji mam dat za darek ???

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že jí hned dárek dávat nemusíš … jen jí řekni, že vypadá že byste si mohli rozumět, co to spolu zkusit?

Další odpovědi
venkovan

Jak se má říci holce tak důležité sdělení? To jsme řešili ve svém životě všichni a pokaždé to byl hodně náročný výkon to ze sebe vysoukat. Alespoň pro ty,co to neříkají každý týden.
Řekni to jak to cítíš, ne hrubě, ale ne zas moc přeromantizovaně. A možná bych se zeptal otázkou. A dárek – třeba tu první nesmělou pusu na tvář.
Dá se to udělat i dramaticky. Koupit květinu (třeba nějaký květák – brokolice tak hezká není), před dívkou snů pokleknou a s květinou (třeba tím květákem) dívce říci to, co chceš.
Když to dopadne dobře – dívka tě pozve na smažený květák, či ho spolu sníte. Když ne, květák si usmažíš sám a nebo sám sníš.
Tak mi je tak nějak líto, že za mých namlouvacích pokusů mne ten květák nenapadl. Podle mých namlouvacích pokusů, asi bych byl odmítnutý, ale nadmutý.

anonym

Nejlépe někde stranou řekni objektu svého zájmu, že s ní chceš chodit.
Žádné dárky zatím nekupuj. Nechtěj si ničí přízeň kupovat předem. Na dárky je čas, až k tomu bude důvod (jmeniny, narozeniny, vánoce apod.)

yuki chan

takže jí to musíš říct mile a když budete v soukromí s očí do očí, a darek to nevim třeba něco co chce a nebo něco co má ráda

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.