Nikolasbobr

Jak se mám přihlásit do Talent mania , československo má talent nebo hlas československá ? Abych tam vystoupil na show ?

Jak se mám přihlásit do Talent mania , československo má talent nebo hlas československá ? Abych tam vystoupil na show ? Kámoši říkaj že mám talent na zpívání a že bych měl jít na náký podobný show , ale nevím jak to mám udělat , už jsem byl na těch stránkách . Ale nevím jak se do toho přihlásit abych byl v show . Děkuji za odpovědi .

Odpovědi
www

Způsob a možnosti přihlásit se říkají v reklamách.
Jinou možností je najít stránky na Google a je-li možnost, přihlásit se tam.