Avatar uživatele
anonym

Jak se mám postarat o ježka?

Našla jsem na zahradě ježka a vzala ho do sklepa.Jak se mám o něj dobře postarat aby přežil zimu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5228 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Dám Vám tel.kontakt na spolek – zvíře v nouzi.Tam Vám poradí.Tel.60220507O Je to záchraná stanice,jsou tam odborníci.Jinak si myslím že by se jim nemělo podávat mléko.Přeji mnoho štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Úplně ideální bude, pokud se na internetu porozhlédnete po místech, kde se o ježečka postarají podle jeho potřeb.Tam se s nimi asi nejlépe telfonicky spojte a domluvte se s nimi, jak a kdy ježka předat do jejich péče. Také by Vám měli poradit, co´s ním, než jej předáte. Nedávám sem žádný odkaz, protože nevím, odkud jste a kam to máte nejblíže.

Na internetu hledejte hesla „ježčí stanice“, „ježčí útulek“ nebo „ježčí záchranná stanice“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
roxy52

U nás jsme taky našli ježci dva.Nechat si ho přes zimu doma znamená-odčervit ho,odblešit,dát do nějaké krabice ve které bude voda i jídlo pro případ,že by se vzbudil, nejlépe se hodí kočičí granule a kontrolovat,jestli ježek spí,popřípadě doplnovat krmení s vodou.My jsme ježky raději odvezli do stanice pro poraněná zvířata.Přeji mnoho úspěchů a děkuji za NElhostejnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HANKAso

Ježci jedí hlavně vlašské ořechy. Přeji mnoho štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mondule

ahoj,nejlepe bude,kdyz se obratis na nejakou zologickou zahradu,taky jsem mela jezka a tam mi ho vzali.Jinak je to masozravec,takze jsem mu kupovala kocici konzervy a nesmi mliko,davej mu vodu.kdyby si potrebovala vedet vic,tak se ozvi.Jednoho jezka jsem odchovala sama.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek