kiki68

Jak se mám naučit na skateboardu?

Nejde mi zatáčet jinak vše zvládám dokonce umím i pár triků ,ale to zatáčení. Můj věk? Mezi 9–13. Moje váha? 38 kg. Moje výška? 158 cm.
Porad´te prosím.

Nejlepší odpověď
badisko

Co takhle tomu dat cas ..?..prijde to samo taky zalezi jake mas prkno…tvrde nebo meke …prudke zataceni das tak ze na zadni nohu preneses vahu a v tu chvili plynule.. ale jemne sjedes nohou po prkne na stranu kterou chces zatocit …pokud jde jen o naklony staci trochu povolit kolecka ze spodu na prkne … ale kdyz mas prkno na urampu tak ti to bude prd platne za A to nepovolis za B budes na ucku ze zacatku v jednom kuse na zemi…prose to chce cvik nic vic …teda este dobre boty …a fosnu…

Další odpovědi
vivatisCZ

Pokud chodíš do skate parku je dobré se zeptat tam :) ale jinak zatáčení by se směl učit pomalu(pokud se nechceš zranit)je dobré začít pomalýma náklonama na stranu a pak už to pujde samo :) takle jsem se to naučil já

terry

Měj trpělivost a trénuj a trénuj.
Chce to čas, jako vše, co se učí. Nic nejde samo a hned.