MartinQa

Jak se mam naucit libat kdyz to muj kluk jeste taky neumi ?

Ja to nejspise blbi kdyz mi je 12 a mimu klukovi michalovi rakovi je taky 12 ale i presto jsem starsi a jeste jsem se nikdy s nikym nelibala a neumim to :(

Nejlepší odpověď
elektrikář

Musíš chvíli počkat pokud tě má ten kluk rád vydrží to také.Učebnice na to bohužel nejsou jinak se to naučíš až bude čas. Zatím se nauč trochu češtinu. Když něco napíšeš je tu kolonka. Náhled tam se podíváš co jsi stvořila, a dá se to opravit.

Další odpovědi
Vosic

Podle mě není nezákonné se líbat ve 12ti, ani kdyby jeden byl starší, je zakázáno mít pouze pohlavní styk, jakýkoliv jiný styk zákon neporušuje…

Michal Kole

Ono je to taky do 15 nezákonné. Tak je spoustu času se to naučit.

rybíz

Já myslím Michale Kole, že u dvanáctiletých to není nezákonné, pouze pokud by jeden byl starší patnácti let. Tak to klidně zkoušejte, něco vám poradí starší kamarádi, časem se všechno naučíte.P.S. Znal jsem ženu která to neuměla ani ve 27 letech.