krispindevat

Jak se mám dostat na Badoo bez přihlášení jako dříve,když mám na mailu odpovědi od známých,bez přihlášení přes mobil?

Dobrý den.Vždy jsem se na Badoo dostal bez problémů.Nyní tam mám odpovědě a po každém odhlášení se musím přihlásit tím,že musím napsat telefonní číslo,Vy mi pošlete kod,který mám zadat a pak se teprve dostanu na Vaše stránky.Jak je to možné?Toto je určitě zpoplatněno,nechci to tak,na konci zúčtovacího období bych se asi picnul,mám totiž paušál a nevím,kolik je to účtováno či nikoliv.Prosím o odpověď na můj mail,děkuji J.L.:krislos@sez­nam.cz

Odpovědi
lee vránová

přes facebook to jde :) taky jsem měla podobný problém.