vivatis2-

Jak se mám dostat do minecraft multiplayer?

Chtěl bych si zahrát i s ostatními hráče!(nechci to přes minecraft.net!) chci to přes nějaký český web kde se můžu
přihlásit a jít do multiplayeru.Za­registroval jsem se na jednom webu, ale když se pak přihlásim tak mi to napíše špatné heslo.

Odpovědi
Nozdrolomo

a zkusil jste zadat správné heslo ? 😉

Fildas

Když vstoupíš na jejich server tak dej T a zobrazí se ti chat tak tam napiš /register heslo (napiš si svoje heslo tím se tam pak přihlásíš!!! až ti to napíše úspěšnou registraci v angličtině bude to zelené napsané tak dej zase T /login heslo