michaela17

Jak se mám „dokopat“ ke cvičení ?

Já jsem byla vždycky hodně hubená a teď když mě je 18 let jsem začala celkem přibívat na váze hlavně v oblasti zadních partií a stehen a břicha, a tak si říkám proč se to nedotklo mých prsou 🙂
A jsem docela dost líta tu váhu hodit do normy ale hezkou postavu chci mít.
Já jsem vždycky o těch tlustých holkách říkala že kdyby chtěli zhubnout tak to udělaj a že jsou takhle očividně spokojení ale až teďka vidím, že byly možná pouzevlíné

Nejlepší odpověď
anonym

No vidíš a to asi ještě nemáš ani dítě, pak teprv poleze váha nahoru. Tak koukej cvičit, cvič třeba s kámoškou, nebo jdi s nějakýma babama na cvičení, doma samotnou tě to ani bavit nebude. Jdi i do posilky, jsou tam hezký chlapi – tohle když si řekneš, tak to třeba zabere 🙂