Michal Kole

Jak se mám do auta nasoukat bez odření laku sousedních aut, když spoluřidiči, zaparkují co nejnešikovněji na půl metr?

Existuje v zákoně nějaká věta jak lze nejblíže parkovat k sousednímu vozidlu ?

Nejlepší odpověď
anonym

Neexistuje, Je pouze norma – Odstavné a parkovací plochy silničních vozidel ČSN 73 6056.
Pořiď si kabriolet.

Další odpovědi
Drap

Počkej až soused odjede

Bobík147

Pokud nevážíte 120 kilo, tak by neměl být problém. Samozřejmě je to nepříjemné, ale mně půl metr stačí.

Protiva

Podívej se na film Nedotknutelní.
Prostě si sežeň kamaráda, který dá sousedovi přes držku.

lukas.zmizik

Není to u tvojeho auta tak, že každý, kdo parkuje vedle, by měl nechat boční odstup 1.2 metrů?

cukrar

Michale, žádný předpis neexistuje, s vyjímkou, pokud je vozidlo označeno ZTP (vozíčkář).
Jak se tam máte nasoukat bez odření jiného vozidla? Buď jste šikovný a protáhnete se, nebo požádáte někoho, aby Vám přidržel dveře, abyste neuděla škodu někomu druhému.

honza19hk

tak si kup tank.Do něj se leze vrchem.

gagaga

michale, vy jezdite autem ??
a kdo ridi ? vy, nebo Danecek ??