ják se mám chovat když se s kamarádem budu koukat na horor_??

Dneska se mám koukat s kámosem na horor :) a on si myslím ze se budu bát atd ale stejne jakože jak jako se chovat při tom apod..:)

Doplňuji:
:DD moc děkuju to je dobrý nápad jak ho vydesit taky protože říkal že ho horrory neberou :D stejne mu neverim ale dekuju ;)

Nejlepší odpověď
zl@tk@

Chovej se úplně přirozeně. Když se budeš bát tak zařvi až se lekne on …

Další odpovědi
briketka10

jestli nemáš v textu chybu, že si myslí, že se budeš bát, tak se chovej normálně boj se když tam budou scény u jakých se bojíš a chyť ho třeba za ruku vykřikni a tak různě..nevím kolik ti je roků já se někdy bojím hodně a koukám se sama, dávám si nohy na pohovku..

Bičiště

Já si myslím, že to nedokoukáte. Schválně nám dej vědět.

lenka.seda

Souhlasím chovej se přirozeně. 😉 Když se lekneš, tak zařvi, nebo s sebou trhni co na tom? A když se nelekneš, tak se taky nic nestane…