wackierman

jak se ma zeptat

jak se mam zeptat kamaradky jestly by se mnou chodila a jestly ke me cejti to co ja k ni a ze ja ji miluju

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno.Takhle přece „chození“,nefun­guje.Proč by ses jí ptal.Snaž se jí být nablízku,mluv s ní,pozvi ji (kino,procház­ka,oblíbená cukrárna,ap.)­.Z její reakce poznáš zájem,nebo ne.Hlavně „netlač na pilu“.Zkus se,v její přítomnosti,věnovat jiné dívce,a z její reakce poznáš,jestli máš vůbec šanci.A,zapracuj na češtině.Holky nemaj rády,když jim píšeme dopisy s hrubkama.

Další odpovědi
led

Nejaký rýchlik…
Najprv treba kamarádku pozvať aspoň na prechádzku (nie takú s množstvom kamarátov okolo), trocha romantiky, …

BurTon

Chlapče, takle NE!… Každý si tímto prochází. První láska je nejkrásnější :)) ale takle na to jít nemůžeš aby si to na ní vybalil „hrr“ … Víš, ženy přemýšlejí jinak než muži a mohla by si to vyložit špatně, mám v tom zkušenosti. Pozvi jí ven na romantickou procházku ve dvou nebo sní zajdi na kafe, pokud ho má ráda. Když už budeš v tom, zjisti si jakou květinu má ráda a na romantické procházce by si jí v květinářství koupil překrásnou kytku, tu žádná žena neodmítne. ;) Pak další možnost, kterou mám odzkoušenou… Moje partnerka se kterou mimochodem chodim do teď (je nám 16, ale což ;)) byla výborná na český jazyk, v 9. třídě měla samé 1 a já měl lepší 3. Na vysvědčení jsem měl nerozhodně mezi 2/3 a tak sem se jí zeptal, jestli by mě nedoučila nějaké úlohy.. Šli jsme sní domů ;) zbytek si domyslíte… Jde jen o to, že musíš být k ženám upřímný a hlavně, stud nech stranou ;)… Hodně štěstí :)