jak se ma spravně vypinat notebok?Ja ho vypinam na tlačitku a ještě ze zasuvky,několi­krat denně.

Jsem už starši moc tomu nerozumim a nevim jestli se to tim vypinanim neniči…poradte,ne­vim jak to dělat nejšetrněji,ne­potřebuji byt připojeny na internetu cely den.Radu prosim laickou at to pochopim.Děkuji

Nejlepší odpověď
Bičiště

V levém dolním rohu monitoru kliknout na „START“. Otevře se dialogové okno, v něm kliknout na „VYPNOUT“. Naskočí další nabídka se 3 možnostmi výběru : „Úsporný režim“, „Vypnout“, „Restartovat“. Zde kliknout na „Vypnout“. Rozeběhne se režim vypínání,za pár vteřin je PC vypnuté. Váš vypínací postup PC škodí.JASU

Zdroj: Příručka „Jak na počítač“

Další odpovědi
Gollumek.88

no, tohle mu moc dobře nedělá. lepší je uspávat do režimu spánku, pokud notebook je neustále připojen k elektrické síti, trpí tim baterka, které se díky tomuto zkracuje životnost. Pokud ovšem notebook na baterku už dnes nic nevydrží tak to nevadí.

Vypínat doporučuju minimálně, jen pokud je to opravdu vyloženě potřeba. Jinak stačí hibernovat nebo režim spánku :)

alexandra

Na tlačítku se jenom zapíná.Jinak ho vypínejte,tak jak Vám tu už poradili.Vlevo dole START a potom vypnout.