Michal Kole

Jak se lze zranit při plavání v bazénu ?

Zatím mě napadlo: Lze si natáhnout sval, když není před plaváním dostatečně protažen, lze skočit do malé hloubky – splést si stranu bazénu, lze se nechětěně napít vody, přehřát se, pokud je voda moc teplá, …

Co by ještě mohlo nastat ?

Nemám na mysli, že se někdo začne topit.

Nejlepší odpověď
briketka10

šlápnout na střep !! auvajs :D

Další odpovědi
anonym

Ještě by mohl nastat průjem. Vy si tady asi děláte z lidí legraci, že jo? Vaše máma a váš táta jsou asi pokrevní sourozenci, že ano?

SonsyMite

Skopnout prst, to hrozně bolí!

iceT

Taky ti může neukázněný plavec či skokan hupnout na hlavu nebo záda,zejména tehdy když sjedeš z tobogánu a nestihneš se včas uhnout.
To je u nás celkem běžný jev,že sjedeš dolů a než se stihneš rozkoukat a vytřepat vodu z očí,tak už máš za krkem dalšího pitomce,co nepočká,až se dostaneš pryč.