manon

Jak se lze provdat za věc, za objekt? Kdo a kde a jak vás oddá?

To mi hlava nebere a tak se obracím sem – víc hlav víc ví…
http://www.pro­zeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/laska-a-vztahy/19905-jsem-vdana-za-berlinskou-zed

Nejlepší odpověď
Pájo

Čím víc hlav, tím víc kulichů… ;)
to mi hlava taky nebere.
Doplňuji:
Poruchu nelze nikdy zcela chápat.

Další odpovědi
mosoj

Nastup do Bohnic nebo do Dobřan a tam tě provdají třeba za kolečko s lopatou.

pizlicka

meli ji seznamit s jejim tvurcem,treba by se problem vyresil.

manon

mosoj: No počkej, tam nepíšou o pseudooddavkách… Je to novinářská kachna? Nebo jsou země, kde se můžu „opravdu svobodně provdat“ třeba za rohož na boty?

bolak

To budeš muset vyštrachat :) vem si že by ses provdala za lízátko a já bych ti ho omylem vycumlal…

manon

Neprovdala bych se za nic menšího než zeď :) Tu nevycumláš :)

bolak

kdyby byla z lízátek..

manon

No tak to bych zauvažovala … zeď z lízátek… :) To by se vidělo u oltáře… Kde je ten oltář? :D Fikaný způsob, jak získat odpověď…