Jak se lze bránit proti falešnéé zneužití plné moci?

Na Nově byla reportáž, že s falešnou plnou mocí podvodník přepsal dům na nového majitele.

Jak se lze pojistit, aby se něco podobného nestalo mě, ale třeba v jiné situci, když jméno, adresu a v některých případech i rodné číslo si lze obstarat z veřejných zdrojů (telefonní seznam, obchodní rejstřík a jiné veřejné listiny).

Co lze dělat když Vám někdo zazvoní na dveře a něco tvrdí, že vy něco a vy máte teď třeba platit nebo Vás jde policie rovnou zatknout?

Odpovědi
cukrar

Anonyme, to jste také vy?
http://www.po­radte.cz/spolec­nost/11119-zneuziti-falesne-plne-moci.html#posledni