Ivabe

Jak se lyžuje v Risoulu ve Francii?

Byl už někdo z vás na lyžích/snb. ve Francii v Risoulu? Jaká je kvalita sjezdovek, co počasí a tak věci okolo?

Odpovědi
kiske

Byl jsem tam před pár lety. Je to tam pěkné, sjezdovky kvalitní, dobré ubytování i jídlo v restauracích, počasí je často slunečné neboť je to již dosti na jihu. A to je jediné negativum, že tam může být problém se sněhem pokud se jede na konci zimy