tuli

jak se liší příjem potravy u masožravců a býložravců

Nejlepší odpověď
anonym

Jak to myslíš- příjem potravy? Všeobecně se dá říct, že býložravci vzhledem ke své trávicí soustavě musí přijímat potravu čatěji ( víceméně stále) a masožravci přijímají potravu nepravidelně (nárazově, po ulovení) kdy se střídá hladovění s přesyceností.

Další odpovědi
venkovan

Býli se drtí mezi zuby, maso se rozkousává – roztrhává. V některých případech se maso polyká v celém kuse živočicha.