gigi95

Jak se liší moderní demokracie od reálné demokracie?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

jakakoli jina demokracie, nez realna, je pouze teoreticka… opravdova demokracie je jen prehlidka lidskych povah, kde ty spatne jsou patrne nejvice, az z toho mame pocit, ze dobreho cloveka tezko pohledat…

Další odpovědi
Děda Louda

Velmi.

jmhad

Neznám pojem moderní demokracie,ale asi to bude to běsnění kapitálu u nás.Čili máš peníze – vládni.Nemáš – drž hubu,krok a zákryt.