Michal Kole

Jak se lidi soukají z auta a do automobilu třeba před paneláky, když mezi auty je někdy mezera jen půl metru ?

Někdy mám co dělat, abych se sám protáhl se psem.

Odpovědi
jpau

Máš několik možností:

  1. Parkovat tak, aby ti zbyl prostor (např. u zdi)
  2. Koupit si parkovací stání
  3. Nasoukat se (vždycky jsem se nasoukal)
  4. Povolit ručku (do auta se protáhneš a povolíš, popř. necháš odbržděné – na sídlišti bych to nedělal ale v nějakém uzavřeném areálu kde parkují lidi co se znají proč ne…) auto vytlačit tam, kde nastoupíš.

Samozřejmě je třeba dodat, že lenochodi auta mít nemohou, takže je tato otázka nesmyslná.

Dochy

doplnění k jpau: 5. Přes spolujezdce 😉

Andre5000

Hodně těžko.