Petr__

Jak se lidé udrželi na zemi před objevením gravitace?

Je to neuvěřitelné…jak to, že je to nedostalo do vesmíru?

Nejlepší odpověď
Drap

Držela je právě ta neobjevená gravitace.

Další odpovědi
Dochy

Jak se na tý zemi udržej medvědi, když tu gravitaci podle posledních zpráv neobjevili dodnes?

Cenobita

To je jednoduché, dávali si do bot kameny 🙂

zvonisek

Gravitace existovala vždycky, i před objevenim. Když něco neznám přece neznamená že to neexistuje.

dubraro

Kupodivu funguje i to, co zatím nebylo objeveno a vědecky popsáno 🙂 Kdysi gravitace, potom viry, dnes třeba telepatie.

Funna

no právě, že neudrželi…ti co se nedrželi, odletěli do vesmíru a osídlili okolní planety (marťané, venušané, měsíčňané) …ti co tu zůstali, se pořád museli držet něčeho, co bylo pevně ukotveno v zemi (stromy, skály a pod. totiž o gravitaci nepřemýšlely, tak nikam neodlétaly)…a pak jeden, Newton se jmenoval, usnul přivázaný a tisknoucí se k jabloni, než ho vzbudila ho rána do hlavy (jablko také gravitaci neřešilo a tak si klidně spadlo dolů)…Newton vykřikl: „gravitace“ a všichni co zrovna odlétali do vesmíru popadali zpátky k matičce Zemi…a to je konec pohádky milé děti, dobrou noc!