luciano

Jak se levně ubytovat ve Splitu?

Odpovědi
led

A – mimo cestovky
1 – Pomocou internetu si nájdite stránky domáceho ubytovania, ak to má byť lacnejšie, tak mimo centra a mimo vhychytených lokalít.
2 – vo vyhliadnutej lokalite si objednávku „proforma“ urobte aspoň rok dopredu
3 – kempovať
B – cez cestovku
1 – lacnejšie je čakať "na riziko na akcie Last Minit
2 – vzhľadom na možnosť využívať aj zahraničné cestovky, spolu s českými máte väčší výber.
C – relatívne najlacnejšie je, vybrať sa na pešiu vandrovku do Splitu, je to len niečo od 600 do 800km, ale myslím, že až taký dobrodruh nie ste.