Danina65

Jak se létá do pekla?

Po vánocích je člověk plný pohádek, a já si všimla, že některé hříšníky čert popadne a vyletí s nimi nahoru.Ostatně i pan Faust…Ale peklo je přece dole.

Nejlepší odpověď
gecco

Aby nemusel rarach prorážet tunely, musí ´horem´ doletět k některé z pekelných bran…
😉

Další odpovědi
marci1

Nejdříve čert s hříšníkem vyletí nahoru, připraví se k šipce dolů do pekla, kterou provede pekelnou rychlostí a šuuup, jsou v pekle. 🙂

Lamalam

Do pekla se létá velmi rychle.

syrecek17

Musis provist neco hodne hroznyho a potom si vzit auto a rozkalit to na silnici na 150km/h a vyletet ze zatacky a jses v pekle

anonym

Ty víš.že je peklo dole?
Já myslím,že je to pitomost,ale hezká je tohle pohádka.
Kdyby přesto peklo existovalo,naše politika by vypadala trochu jinak.