.

Jak se legálně vyhnout sčítaní lidu?

Nechci dávat státu o sobě žádné informace prostě z principu. Jak se dá sčítání vyhnout?

Nejlepší odpověď
zbynekplzen

Zkuste vycestovat mimo Českou Republiku , nevím zda je to pravda ,ale ti co nebudou v republice nemohou být pro daný termín sečteni?Ale začíná už tím jestli podepíšete převzetí sčítacích formulářů od poštačky…

Další odpovědi
Drap

Neni jiná možnost než vůbec nepřevzít formuláře a celou dobu sčítání pobývat v cizině.

arygnoc

Ty informace dávate už tím, že máte OP, berete mzdu, jste třeba registrován i na tomto fóru (tudíž máte e-mail) atd.

Velký bratr Vás sleduje.

Takže Váš princip je na …

hanulka11

Já bych to nelámala přes koleno, zas až tolik info jim nedáte .Jsou horší věci, které bych neřešila . Mějte se hezky jestli pojedete „ven“

jkjk

Bud odjet na delsi dobu do zahranici nebo zaplatit pokutu (max 10 tis). Tedy jestli vam to za to stoji…

colombo3

Tak aby bylo jasno,nepřevzít,žád­ná pokuta nehrozí,když už tak vyplnit,jelikož už je sečten ten,kdo si formuláře převezme,i na poště,to je proti občance,když už to "nevyjde"a budete muset vyplnit,tak podle svého svědomí-t.j.kde bydlela vaše matka v době narození?Copak já to vim?Nevim.A tak dále.Informací maji dost,i exekuto­ři.A že se budou tyto informace z formulářů zkartovat,ale až za pět let,tak to už tady nebude pravda.Takže nepřebírat,ne­vyplňovat,neo­devzdávat,to je správná odpověď. Facebook-nechci být sečten.