misicka2310

Jak se lečí zanět průdušek u 2 měsíčního miminka?

Dobrý den nelečilo se vaše dítě na zanět průdušek mam dvouměsíčního syna v nemocnici u nas nemocnice malujou tak sem ho musela odvest na jipku až do haviřova jsem z Bohumína sestřička mi řekla že mu budou stříkat nějaký sprej nevíte co to muže byt děkuji

Odpovědi
anonym

„Nějaký spreje“ bych si nechala vysvětlit ne od sestry, ale od doktora a to podrobně. Bude to asi nějaký inhalátor, miminku se bude líp dýchat, je nejspíš zahleněné. To jsou jen domněnky, nech si to prostě vysvětlit