huxa

Jak se léčí překrvené hemoroidy?

Různé masti, apod. léčí pouze symptomy, jak se tedy léčí samotné vadné hemoroidy, pokud ještě nejsou vyhřezlé (půjde se k doktorovi brzo) a nelze je ještě tedy gumičkovat a jinak odstraňovat. Lze udělat v počátku něco podobného, jako při kýle, kdy je při malé kýle doporučována velmi teplá koupel, aby se svaly uvolnily a střevo zalezlo zpátky?

Nejlepší odpověď
briketka10

http://nemoci­.vitalion.cz/he­moroidy/
operace:lékař místo opíchne a vyhřezlé hemoroidy
ustřihne, poté zašije stehy jsou vstřebatelné a to
zašité místo se oplachuje vývarem z dubové kůry..

Další odpovědi
mosoj

Detralex !!, koupele ve výluhu z dubové kůry a masti.

rebel1953

Nejhorší na hemoroidy je teplá voda.

da ny

Vzniku „křečových“ žil se mnoho zabránit nedá. Mají je sportovci, aktivní lidé i peciválové. Asi 50% populace má zkušenost s hemeroidy.
Překrvené (naběhlé a bolavé) hemeroidy se musí zklidnit!
O těch v klidu člověk ani neví, proto nemůže přijít „brzo“ k lékaři.
Viz. mosoj; jsou i čípky a gely
Na trhlinky kolem vnějších je dobrý originál Tea tree oil z lékárny.

Mina80

Já už jsem tu dávala odkaz na olejíček, který ty boule na konečníku vstřebává a když si to večer trochu vmastím do konečníku, ráno tam není skoro nic, mám dobré zkušenosti s tímto olejem, mám hemeroidy již 15 let a vyzkoušela a zažila jsem si bolesti nemálo. Je to olej FINE6

briketka10

mosoji
už nemám palečky :(

mosoj

Čert je vzal. Hlavně že jsi zdravá.

briketka10

jojo jsem a co ty jak je ??