marcelkacz

Jak se krmí?

Ahoj, mám the sims příběhy domácích mazlíčků a nwm jak se krmí štěňata. Prosím pomozte předem dík

Nejlepší odpověď
hanny 2

Štěňata sají od mámy mateřské mléko a pokud to není možné,tak je musíte krmit z kojenecké lahve se savičkou do té doby,než umí papat samy.A jaké mléko a další informace Vám řekne veterinář.

Další odpovědi
Džanička

Já taky vím, jak krmit štěňata, ale myslím si hanny 2 že tady se jedná o počítačovou hru, a ne o živá zvířata, takže tady je veterinář na prd.

Jinak to musí být někde v nabídce, jak je nakrmit, měla jsem něco podobného, jen to tam najít..