kurec

jak se kopiruje CD

jak se kopiruje hra na cd a ja ju chcu mit dvakrat a mam druhe cd ale prazdne jak na to

Nejlepší odpověď
Emefej

Nejprve musíš mít nějaký program, který to umí. Hodně používaný je např. Nero. Potom je to už velice jednoduché. Do mechaniky vložíš zdrojový disk, zvolíš kopírovat CD, odklikáš to, za chvíli Ti to napíše, abys vložil prázdné CD a je to.

Další odpovědi
mrblackwell

Tu máš odkaz na programy ke kopírování CD.

Až budeš mít některý nainstalován,tak pak máš možnosti z CD na HD a zase zpět na CD.Jednodušší je když máš dvě mechaniky a tím pádem z cd na cd.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=kop%E­Drov%E1n%ED+cd&se­arch.x=0&sear­ch.y=0

lexx

Sežeň si na začátek CD-RW (přepisovatelné) je dražší ale pokud se kopie nepovede můžeš přepsat znovu, CD-R ne. Až to ovládneš pak naostro na CD-R, podobný program jak Nero je Ashampoo nebo Alcohol 120%.