bolak

Jak se KMPlayeru vypnou ty postranní modrozelený pruhy, když nemá obraz správný poměr?

http://www5.pic­turepush.com/pho­to/a/13339648/640/133396­48.png

Nebo alespoň aby měly černou barvu, nikde v nastavení jsem se to nedočetl.

Odpovědi
pl4toon

Tenhle program také používám (v3.5.0.77) a tyhle pruhy v něm nemám. Není to součást videa? Případně zkus obnovit defaultní nastavení programu: Možnosti > Předvolby > Obnovit aktuální předvolby (tlačítko vlevo dole v rohu).

arygnoc

skúste zmeniť alternatívne nastavenie plochy (farbu) na čiernu (v nastavení plochy wokien).