Elile

Jak se kluka zeptat..

.. jestli bychom se někde někdy mohli sejít, on by mi ukázal psa, nebo třeba pod jakou záminkou mu dát napečené cukroví apod. Chtěla bych nějakou záminku ale nic mě nenapadá, líbí se mi už rok a ja porad nesebrala dost odvahy..
Doplňuji:
Jo a ještě že s ním chodim do školy..

Nejlepší odpověď
venkovan

Je to sice problém přelomit ten ostych, ale nelam si hlavu s nějakou záminkou. Zpravidla čím větší blbost, tím větší úspěch.
Teď by zcela nenápadné mohlo být pozvání zda by ti nepomohl vybrat dárek pro tátu, bratrance (třeba ho nemáš, ale to nemusí vědět). A potom klasika – na zmrzlinu, na nějaký sportovní zápas. Cokoliv kde se budeš trochu cítit dobře a budeš mít více klidu na boj s tím „prokletým ostychem“ co prakticky potrápil a trápí velkou část normálně zdravé populace. A buď se chytne a nebo ne.
Věř, že podobná muka leckdo prožívá i v pozdějším věku, když mu jde o nějakou osobu aby se u ní moc neshodil.

Další odpovědi
barnajka

Třeba zrovna toho cukroví se chyť – to bude šikovný maskovací trik. Vyčíhni si, kdy a kde se tvůj milý pohybuje a počkej si na něj. Když uvidíš, že se už už blíží k tobě, nasaď zoufalý výraz a tak jakože polohlasně, sama pro sebe, si vzdychni: Aaaach jóóó…

Jestli ten kluk není úplný ťuňťa, minimálně se s tebou na chvilku zastaví a zeptá se, proč tam tak ‚achjojuješ‘.
A ty si můžeš vymyslet báchorku třeba o tetičce, které jsi šla zanést krabičku cukroví, jenže ona jak na potvoru odjela na pár dní pryč a ty teď nevíš, co s tím cukrovím dělat.
Třeba ti sám nabídne, že se ‚obětuje‘ a krabičku si vezme…
A pokud ne, tak se ho ležérně zeptej ty:
„A hele, nechceš si to vzít třeba ty? Já fakt nevím, co s tím – my toho doma máme takovou kopu, že to snad ani nesníme“ ;)

A nebo teda zneužij toho jeho pejska: pokud sama nějakýho pejska máš, nebude přece problém zinscenovat náhodný setkání v parku při venčení. Pejskaři se rádi chlubí svými mazlíčky – začni se rozplývat, jak je ten jeho pejsánek roztomiloučký, ptej se na podrobnosti, občas přidej nějakou tu historku o svým pejskovi…a bude ruka v rukávě :)

Pokud pejska nemáš, jdi na to rafinovaně:
zajdi do zverimexu a nakup pár psích pamlsků. Doma je zabal do sáčku, převaž ozdobnou stužkou a jdi ven číhat. Až tvůj miláček půjde kolem, neboj se ho oslovit a spusť historku, že babička v tombole vyhrála balíček psích dobrůtek, ale že pejska nemá, tak to chtěla vyhodit. A ty sis (úplně náhodou) vzpomněla na něj a na toho jeho mazlíka, tak jsi ten balíček zachránila a napadlo tě, jestli by ho třeba nechtěl?

Je přece tolik možností, jak to narafičit… popřemýšlej a neměj z toho strach předem.
Držím palce ;)

MacChill

Zkus se na něj sem tam hezky usmát, třeba se tě zeptá sám.

www

Pes je dobrej nápad!
„Čeče, ten tvůj se mně moc líbí, co všechno takový zvíře potřebuje?“ Atd, atd.. Pak to přijde samo a ani nepostřehneš, že je to vlastně připravený přes net 😁
Praxe

anonym

barnajka se nám zase obsáhle rozfabulovala, ale já raději sahnu do vlastních zážitků. Když jsem byl ve 14 jako puberťák na letním táboru, přišla za mnou kamarádka holky, která se mi líbila, se vzkazem, zda bych s tou holkou nechtěl chodit. Po prvotním šoku a pochybnostech, jestli si náhodou ze mne nedělá prču, byl zbytek prázdnin (i po táboru) řetězec báječných dobrodružství a objevného poznávání.
Dnes, ve zralém věku už používám přímou mluvu, frázi obrácenou naruby, a'la – u pejskařky: „Jé pejsánku, ty máš ale hezkou paničku!Jakpak se jmenuje?“ Kupodivu to zabírá, po hraném pohoršení, mne panička pokárá, já se jí zeptám jestli ví jak rychleji přes pejska vyjevit city a pak už se to nějak zafíruje a je ruka v rukávu. Tobě bych doporučil 1. verzi, ušetříš si ostych a hned budeš vědět na čem jsi.
Navíc, dnes už si kluci pomalu začínají zvykat na postupné přebírání iniciativy od dívek, které jsou ve stejném věku obvykle všestranně vyspělejší. On má handycap, tak mu musíš sama trochu pomoci
(a zároveň i náhodě).

Terryle

Když spolu chodíte do školy, tak to je jasný… :o} blíží se pololetí, budete mít písemky… a určitě je něco, co ON umí líp než Ty. Matika, fyzika, cokoliv – tak ho popros, jestli by Ti to nevysvětlil. Chlapům to prý dělá dobře, když si připadají chytřejší než holka. A na doučko mu přineseš za odměnu cukroví, pohraješ si s pejskem… atd.

hanca144

řekni že se ti zatoulal pes nebo kočka a jestli ti s tím nepomůže

samicek333

Jestli máš svého psa, tak je jděte společně vyvenčit, že je chcheš seznámit…a nebo, jak už si psala, že bys chtěla vidět toho jeho psa, že třeba uvažujete taky o psovi…aby ti s tím pomohl atd...... Nebo ho prostě někde odchytni a zeptej se, jestli nechce jít s tebou, že jdete stejným směrem