Jak se k vám zachoval váš zaměstnavatel v období vánoc?

Uskutečnil nějaké setkání, obdaroval vás nějakými dárky, poděkoval za dosavadaní práci, nebo nic takového neučinil?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nuda jako každý rok. Večeře U Prince na Staromáku, pár keců, šek v obálce a pak do rána pařba u Mazaného Králíčka.

Další odpovědi
anonym

Vůbec nijak.

Hykam

Přesně jak píšeš, setkal jsem se se sebou, obdaroval jsem se, poděkoval jsem si, myslím, že jsem si sám sobě dobrým zaměstnavatelem 🙂

Awe

Obdaroval nás velice pěkně, a to nařízeným přesčasem

gecco

Scuk, raut, ´spářka´…
Běžná rutina…
😉

suaeda

Poslední den před vánoci bylo jako každoročně krátké společné posezení u šéfa s kávou a cukrovím.