jermeister

jak se jmenujou vaše nejoblíbenější filmy (pište jen jména a nejake zajimavosti)

Odpovědi
Damiana

Když jsi nás tak hezky „poprosil“, tak tady máš odkaz.
(Věčně se opakující otázka.)
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=V%C3%A1%C5%A1%20ne­jobl%C3%ADben%C4%9Bj%C­5%A1%C3%AD%20film

Lucijej

Mezi moje oblíbené filmy patří Zelená míle a Forrest Gump; Jak přicházejí sny, Smažená zelená rajčata, Příběh lásky samotářky, což jsou filmy se silným příběhem.
Pak z hororůse mi líbí Silent Hill a Žena v černém. To jsou lehké duchařiny s relativně špatným koncem.
Pak mám ráda serii filmů s Harrym Pottrem – to jsou moje „studijní filmy“, při kterých se mi velmi dobře učilo, ale knížky, jsou knížky.
Pak mám ráda film