RadaBrysova

Jak se jmenují tyto indiánské písně?

Dobrý den, pamatuji si, že když jsem byla malá, mamka poslouchala takové indiánské písničky pořízené z pouti na audio kazetách, ale neznám název a kazety už dávno nejsou, nevím, kde skončily, tuším, že ti indiáni také nazpívali Volare Cantare, ale jinak už toho moc nevím. Tak co, znáte?

Nejlepší odpověď
kapka

Myslíte jihoamerické indiány zpívající a hrajici vždy nekde na veřejném miste a prodavajici tam ruzne výrobky a kazety nebo CD? Taky jsem kdysi jednu kazetu kupovala. Já myslím, ze jsou ještě občas někde k vidění. Nebo aspoň poměrně nedávno byli. Jak se ty písně jmenují? Asi písně jihoamerických indiánů, nevím. :)

Další odpovědi
dubraro

Možná myslíš písně, které zpívali Kučerovci.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ku%C4%8Derov­ci

xxx3

obecně vzato jsou to „kýče pro Evropany“, které mají s opravdovou hudbou jakýchkoli indiánů společného jen málo, a je možné na to narazit hlavně tam, kde se pohybuje hodně lidí – ideálně turistů:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=LRY8f5D1aB0