Kanci

Jak se jmenují tyto filmy?

Pomozte mi prosím najít jména těchto filmů, viděla jsem je jako malá:

  1. Film o malé holčičce. Její máma snad pracovala v továrně na plyšáky. No a její růžový plyšový pes ožil. Pak si pamatuju, že tam byl malíř, co uměl chodit na štaflích.
  2. Holka, která měla na hlavě modrou růži. Ještě s nějakým klukem běželi nejspíš k nějakýmu dědkovi a nesměli se zastavit, aby ta holka nezakořenila.
  3. Kreslený film, možná francouzský? Podle mého se jmenuje „Mrňouskové“, ale nemůžu nic najít. Je to o maličkých bytostech, vypadají jako lidi, ale mají ocásky. Je jich celá rodina a bydlí v jednom domě u lidí. Ten klučina, co tam bydlí se ale musí přestěhovat ke zlému strýcovi Augustovi. Část těch mrňousků jede omylem s ním no a nakonec mu pomáhají utéct.

Nevíte někdo? prosím, prosím

Odpovědi
Pájo

Ad 3) máš pravdu, budou to

Mrňouskové
Minipouss, Les (Francie)
Rodinný / Animovaný
USA / Francie, 1985, 72 min
http://www.csfd­.cz/film/213574-mrnouskove/

bolak

  1. http://www.csfd­.cz/film/26984-lucie-a-zazraky/galeri­e/?type=1