iwetax

Jak se jmenuje zelená stránka na stahování filmů?

Má název asi na w a já jsem se tam před dvěma lety zaregistrovala. Muselo se tam asi napsat jméno a příjmení a za sms za 30kč se dobil kredit a většinou stačil na celí film a ještě zbilo. Poraď te mi co to je za stránku , zapoměla jsem název ( je asi v angličtině)
Doplňuji:
Tak je to VIPFile , našla jsem to v emailu. I když jsem se teda dost nahledala.

Nejlepší odpověď
barnajka

Nemyslíš share-rapid? Ten je takový jedovatě zelený, a pamatuju si, že jsem taky musela posílat placenou registrační sms.

http://share-rapid.com/
Doplňuji:
Aha, tak ten VIPFile ani neznám. Omlouvám se za nepravý tip :)

Další odpovědi
cliwe

pusinko, místo stahování se prvně nauč pravopis 🙂

MILAN1961

sharerapid

Zdroj: www.sharerapid.com